Без пафосу, помпезності та червоних стрічок,  перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман, разом з учнями і педколективом, вперше після реконструкції відкрили двері оновленої школи № 7 у Марганці. Реконструкція розпочалася влітку 2018 року за кошти обласного бюджету. Капітальне оновлення торкнулося кожного куточка навчального закладу.

«Школа, у якій комфортно і цікаво. Це не перша і не остання школа. Наразі за кошти обласного бюджету оновлюємо понад 30 шкіл. У навчальних закладах запроваджуємо сучасні технології, з обов’язковим використанням енергоефективності та креативності», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

Школа №7 – заклад, який має свою історію і традиції. Її побудували у повоєнні роки. Понад 70 років він не мав повноцінного ремонту.

«Школа була сірою й непривітною. За сім десятиріч тут все віджило своє: дах протікав, у вікна віяло холодом, а через допотопну систему опалення у класах було прохолодно. Заклад потребував докорінного оновлення і, нарешті, ми дочекалися цього. Про стару будівлю нагадуватимуть хіба що стіни, усе інше нове», – акцентувала директорка школи Оксана Кузуб.

Реконструкцію закладу, яку розпочали влітку 2018 року, завершили. З того часу відбулося повне «перезавантаження» школи. Підрядники перекрили дах, замінили опалення та комунікації. Фасад утеплили.

Зовні будівля має приємний пастельний колір, а всередині вражають яскраві барви. Синій і блакитний – вирізняють молодші класи, червоний, зелений, жовтий та бузковий -для кабінетів старшокласників. Гарно оздоблені двері та стіни під дошку.

 «Я щиро радію змінам. Подобається, як наша школа осучаснилася. Змінився її зовнішній вигляд. Впевнений, тут навчання буде легким і цікавим», – поділився своєю думкою дев’ятикласник Іван Тарасов. 

У класах встановили  нові меблі та мультимедійне обладнання.

«Наша школа так змінилася, що подих перехоплює. Думаю, бажання ходити до неї буде ще сильнішим», – розказала школярка Олена Манилова.

Школа стала доступною й для дітей з особливими освітніми потребами. Для них облаштували пандус, на першому поверсі працюватимуть ресурсна кімната й медіатека.

На подвір’ї – новий асфальт. Навколо закладу установили паркан.

За новенькі парти сядуть  300 учнів. Усі вони – мешканці мікрорайону Максимівка.

Крім 7-ї, Дніпропетровська ОДА реконструює в Марганці школу №9.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *