Глибоким змістом наповнений вислів «не хлібом єдиним живе людина». Він має чисто народне коріння, бо джерело його походження – наше життя. Особливо це притаманне українцям – людям творчим і талановитим. Якби тяжко не було фізично, чи на душі, завжди знаходять час зустрітися, щоб заспівати гарну і красою неповторну українську пісню, пошуткувати, чи поділитися своєю майстерністю з рукоділь тощо. Навіть у повоєнний час, після тяжкої ручної праці у колгоспі, збиралися люди разом, щоб подарувати свято душі собі і іншим.

            Так, з часом, колгоспи почали будувати клуби. У 1952 році з’явився клуб в селі Григорівка. Він і став центром культурного життя села. Потім почалися «перебудовні часи», нікому не стало до нього діла, і приміщення поступово занепало. І тільки в останні три роки воно потрапило до переліку об’єктів капітального ремонту Новопокровської ОТГ.

            Розповідає селищний голова Олександр Скиба: «На ремонт Григорівського сільського клубу виділили з бюджету 850 тисяч гривень, 150 тисяч гривень надав голова фермерського господарства ТОВ «Заповіт Ілліча» Валерій Бориславович Папуга. Не вистачало ще 450 тисяч гривень. Разом з депутатами, членами виконкому вирішили звернутися за допомогою до Олега Миколайовича КУЖМАНА, нашого обласного депутата, першого заступника голови облдержадміністрації. І, буквально через декілька днів, на рахунок селищної ради надійшли кошти з обласного бюджету. Це дало можливість виконати ремонт приміщення до кінця 2018 року. Ми щиро вдячні Олегу Миколайовичу та Валерію Бориславовичу за розуміння потреб громади і реальну допомогу».

            Оновлений заклад культури просто не впізнати: замість занедбаного приміщення красується світлим кольором, сучасними вікнами і дахом будівля. Оновлені роботи виконані всередині, встановлено 100 нових стільців у глядацькій залі. Тут розміститься і бібліотека.

            Відкрився сільський клуб після ремонту справжнім святом, на яке прийшли не тільки місцеві жителі, а і мешканці сусіднього села – Тракторне; приїхали і новопокровці, павлівці, делегація з села Багате.

            Розділити радісну подію, селищний голова та громада запросили Олега Миколайовича КУЖМАНА, і він залюбки завітав на святковий вечір у свій рідний Солонянський район. У глядацькій залі всім бажаючим не вистачило місць, так було людно. В ознаку глибокої шани та вдячності за допомогу в оновленні клубу громада привітала дорогого гостя хлібом-сіллю на рушнику.

 

            Олег Кужман та Олександр Скиба щиро привітали людей з Новорічними та Різдвяними святами, побажали миру, щастя і добробуту громаді. Зокрема Олег КУЖМАН зазначив: «Визначна подія відбулася у Новопокровській ОТГ – оновився заклад культури. Відновиму культуру — відновимо село. Ми і надалі будемо підтримувати ініціативи місцевої влади і громади у різних сферах. Вже ремонтуємо дороги, будуємо водогони, оновлюємо установи. ОТГ отримала від області ще один шкільний автобус. В новому році продовжемо капітальний ремонт дитячого садка та будівництво водопостачання у Новопокровці. Я думаю, що поступово ми покращимо умови проживання жителів ново покровської обьєднанної програми».

            Олег Миколайович подарував бібліотеці комплект художньої літератури.

            Яскравою, веселою і колоритною концертною програмою порадували глядачів аматори сцени. А ними були працівники виконавчого апарату селищної ради, новопровського дитячого садка і школи, павловської бібліотеки. Додав гарного настрою розіграш речових лотереї, в цілому свято вдалося, і хочеться побажати, щоб вони частіше проводилися та приносили людям радість.                                

Наталія Кулагіна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *