Стрімко летить час. Нашій газеті з гарною, душевною назвою «Любий край» вже виповнюється один рік: 4 березня вийшов у світ її перший номер. Ключовим матеріалом тоді була тема жіночого свята 8-ме Березня, і вже у №37 вона знову повторюється, бо жінка – основа існування світу і варта такої уваги.

Перші кроки робили ми у пошуках шляхів створення такої газети, яка б відповідала  запитам простих людей, щоб вони в ній побачили те, чого прагнуть їхні серця. І, звісно, щоб наша інформація була корисною та цікавою читачеві. Ми надали можливість людям висловлювати свої думки з усіх сфер непростого сьогоденного життя, створили умови для відкритого діалогу.

У нас зформувався (і продовжується формуватися в цьому році) творчий колектив позаштатних кореспондентів – Валентина Моїсеєнко, Світлана Фенюк, Надія Буштрук, Алла Шольдіна (Солонянський район), є постійні дописувачі – Людмила Забора (Криничанський район), Людмила Єфремова, Тамара Бурса (Томаківський район) і їм всім вдячні за творчу співпрацю, бо подають до газети цікаві розповіді про людей нашого краю, про події, що відбуваються у їхніх громадах тощо.

Ми визначилися з форматуванням газети, її різнокольоровістю, запровадили цікавий дизайн та верстку матеріалів і маємо сучасне, на вигляд, друковане видання. Також, створили сайт в Інтернеті, де кожен бажаючий може ознайомитись зі змістом кожного випуску газети. Поступово кількість читачів додається.

Чи добрий старт у нашої газети? Вважаємо, що так. Підтвердженням такої думки є передплата газети – мати за рік більше тисячі передплатників, це хороший результат. До того ж, її читають не тільки у Солонянському районі, а і у Криничанському, Томаківському, Нікопольському. В цьому році додаються читачі з міст Кам’янське та Марганець.

Але краще про все це скажуть наші читачі, листи від яких надійшли до редакції.

З повагою, редактор газети
Наталія Московка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *