Для першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації, депутата обласної ради Олега Кужмана Марганець – місто, яке посіло в його серці особливе місце.

Оскільки Олег Кужман виріс у робітничий родині в Покрові (колишньому Орджонікідзе), він достеменно знає, яким має бути місто для його мешканців. Комфортним для проживання, зручним у плані транспортного забезпечення, мати хороші дороги, належне медичне обслуговування, рівним доступом до сучасної освіти.

Саме так і вибудовує свою роботу на посаді першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації, поєднуючи ці обов’язки з депутатською відповідальністю. Крок за кроком вдається втілювати нові проекти.

Марганець – одне з перших міст України, в якому запрацювали ефективні інструменти управління.  Децентралізація відкрила нові можливості розвитку громади. Багаторічною проблемою була відсутність тепла у квартирах, дитячих садочках, школах, лікарнях. Після переведення на індивідуальне опалення житлового фонду і бюджетних установ, ситуація докорінно змінилася.  Наступним кроком стали медицина і освіта.

      У Марганці відремонтовано приміщення другої, четвертої і п’ятої амбулаторій, філії амбулаторії №3. Здійснюється капітальний ремонт інфекційного відділення  Марганецької  лікарні.

     За три останні роки розпочато і продовжено ремонти другої, сьомої та дев’ятої   Марганецьких  шкіл,  дитячо-юнацької спортивної школи №1, ліцею № 10. Марганець стало першим містом, де впроваджено новий стандарт інклюзивної освіти.

«Це лише початок, особливої уваги і допомоги обласної влади потребують  й  інші освітні заклади міста. Зокрема, 11 і  12 школи,  дитячі дошкільні заклади та заклади позашкільної освіти. Ми  тут повністю підтримуємо бажання мешканців  навчати і виховувати дітей у сучасних закладах», — сказав перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман  під час зустрічі з педагогічним активом Марганця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *