З моменту децентралізації в нашій громаді збільшилась не тільки територія, а й економічний, соціальний  потенціал,розвивається житлово-комунальна галузь. Не залишається осторонь і культура.

        Так ,на території Святовасилівської об’єднаної територіальної громади пройшов тематичний фестиваль-конкурс однієї громади «Святовасилівські зорі», з метою розвитку українського аматорського мистецтва, відтворення, популяризації та збереження народних звичаїв, традицій та обрядів, сприяння розширенню мистецько-художнього світогляду учасників заходу та жителів громади, збагачення їх духовності, встановлення творчих стосунків між аматорами будинків культури нашої громади. Метою заходу було також виявлення найкращих учасників для подальшої їх участі в обласних та районних фестивалях, започаткування традиції щорічного проведення тематичного фестивалю –конкурсу однієї громади «Святовасилівські зорі».

      Засновниками та організаторами фестивалю стала Святовасилівська сільська рада та Святовасилівський будинок культури. Для підготовки і проведення фестивалю було створено оргкомітет, до складу якого ввійшли засновники фестивалю, керівники закладів культури, спонсори.

       Фестиваль проводився в три етапи. Перший етап відбувся 20 квітня в Новомар’ївському будинку культури, другий -11 травня у Промінському клубі, третій — гала-концерт — на площі в центрі села Святовасилівка.

Кожен етап фестивалю показав величезну багатогранність талантів жителів нашого краю. У ньому взяли участь фольклорні аматорські колективи, солісти,майстри розмовного жанру,майстри народних ремесел нашої громади.

      У номінації «вокал, соло» кращими із кращих було визнано Неруш Л., Ніколаєнко Н., Рогачову К., Орлову Н., Ніколаєнко О.

У номінації «вокальні колективи» вражали своїм співом колектив «Дівчата» (С.Промінь), колектив «Наталка» (с.Наталівка). В номінації театральне мистецтво кращими визнано колективи «Екстримали» (Незабудинський БК), колектив «Шарм» Новомар’ївського БК, колектив «Джерело» (с.Промінь), колектив «Вулиця Вишнева» Святовасилівського БК. Вражали хореографічними композиціями колективи «Шарм» Новомар’ївського БК, «Позитив» Святовасилівського БК,  «Джерело» Промінського БК, «Наталка» с.Наталівка.

            Завдяки нашому депутату обласної ради КУЖМАНУ О.М. усі учасники отримали пам’ятні цінні подарунки, за що ми висловлюємо велику подяку і бажаємо Олегу Миколайовичу міцного здоров’я та всіляких гараздів на його трудовій ниві. Велику подяку хочеться висловити всім учасникам фестивалю за гарний настрій, за красу української душі, позитив, надію, яку ви несете людям!Бажаю Вам творчої наснаги та гучних оплесків,на які ви, безперечно заслуговуєте!

 

Наталія Ніколаєнко, директор Святовасилівського СБК, Солонянський район

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *