Не залишається поза увагою Олега КУЖМАНА і культура. За його допомоги капітально відремонтовано клуб в селі  Григорівка, на що направлено 450 тис.грн. обласних коштів, яких не вистачало Новопокровській селищній раді для проведення ремонтних робіт. Для семи закладів культури придбано музичну апаратуру, оргтехніку. Ще в семи частково замінені крісла в глядацьких залах. Творчим колективам Березнуватівського, Сурсько-Михайлівського,

Письмечівського, Калинівського будинків культури, талановитим юним даруванням Вікторії Маруненко з Микільського-на-Дніпрі та Ксенії Мотузко з Олександрополя Олег Миколайович подарував гарні сценічні костюми та взуття.

   «Відремонтований заклад культури в нашому селі просто не впізнати: замість занедбаного приміщення красується світлим кольором, сучасними вікнами  і дахом будівля. Оновлені роботи виконані всередині, встановлено 100 нових стільців у глядацькій залі. Тут розмістилась і бібліотека.

 На відкритті клубу побував Олег Миколайович, і приїхав на наше свято з подарунком – комплектом художньої літератури для наших читачів.

   Я дякую за таку підтримку нашого просвітницького центру, і в цілому за гарний і затишний клуб. Усі мешканці села зворушені  такою увагою Олега Миколайовича».

Неля Михайлова, с. Григорівка

«Нашому колективу «Співаночка» вже десятий рік. Часто виступаємо на різних культурних заходах в районі  і в області. Наша творчість сподобалась Олегу Миколайовичу, він дуже любить українські народні пісні. До того ж , людина уважна – помітив,що взуття колективу не відповідає сучасним костюмам і подарував нам гарні чобітки. З його легкої руки і щирої душі , у «повному сценічному вбранні ми нещодавно посіли перше місце у обласному фестивалі «Веснограй». Ми дуже вдячні Олегу Миколайовичу за його повагу до творчих людей , які популяризують українську пісню, за чуйність, людяність і простоту, і – за такий важливий і гарний подарунок».

Людмила Хирса, с.Оріхове

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *