За останні три роки в інфраструктурі сільських та селищних територій відбулися позитивні зрушення. Це вже стало аксіомою, з чим погоджуються і мешканці району.

У громад відкрилося «друге дихання», зформувалася віра у покращення їхнього життя.

Кожного року з’являлися відновлені дороги, зрушилася з «мертвої точки» багаторічна проблема окремих територій району з питного водозабезпечення, ремонтувалися і модернізувалися школи та дитячі садки, покращувалися умови для роботи закладів культури та для занять спортом тощо. Прагнення криничан жити за сучасними і комфортними стандартами, відображено у професійній діяльності КУЖМАНА О.М., першого заступника голови облдержадміністрації. Робити добрі справи – така його життєва позиція.

Олег КУЖМАН: Мені є що сказати людям

«Одним з пріоритетів для мене є створення для сільських жителів умов життя не гірших ніж у містян. І це не тільки відновлення, розвиток і осучаснення місцевої

інфраструктури, а і надання населенню сучасних послуг, що зручно для нього. Ми залучаємо кошти з обласного і державного бюджетів для реалізації проектів соціального

розвитку громад. Будь-які ініціативи місцевих рад з частковим фінансуванням власними коштами, знаходять мою підтримку для подальшого їх впровадження у життя. Три роки, що минули, були не легкими, не просто вирішувати глобальні питання, проте є хороші результати, і мене це радує».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *