Жителі  криничанщини помітили, як упродовж трьох останніх років поступово удосконалювалася інфраструктура їхніх громад. Капітально ремонтувалися дороги, осучаснювалися заклади соціальної сфери і впроваджувалися енергозберігаючі технології, з’явилося вуличне освітлення, проводився благоустрій територій. Такі позитивні зміни стали можливими через збільшення інвестування коштів обласного бюджету та державної субвенції в район, і цьому у значній мірі сприяє Олег КУЖМАН, перший заступник голови облдержадміністрації. Для нього реальна підтримка сільських громад стала важливою справою з першого дня перебування на посаді. Тому і кредо у Олега Миколайовича КУЖМАНА таке: “Сказав. Зробив. Продовжую”

         «Відновлення інфраструктури району стало одним з пріоритетів в моїй роботі. Більшість об’єктів тут не ремонтувалися десятиліттями і перебували у занедбаному стані. За три роки ситуація змінилася на краще, маємо можливість більше вкладати коштів у реалізацію проектів соціального розвитку кожної громади окремо і району в цілому. І це стало реальним завдяки децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, як однієї з важливих реформ для країни – реформи місцевого самоврядування. Створені в районі  Криничанська, Аульська  і Божедарівська об’єднані територіальні громади вже відчули позитивне значення децентралізації влади і фінансів, маючи збільшені власні надходження та державну підтримку своїм  бюджетам. Сільські  ради під власні проекти відновлення об’єктів інфраструктури отримали  обласну і державну субвенції.

Наша співпраця з місцевою владою, громадами, партнерами ОТГ та сільських рад з представників бізнесу, заклала міцний фундамент для продовження взятого курсу. Попереду багато проектів, і я впевнений, що ми їх успішно реалізуємо. Цього від нас чекають люди», — зазначає Олег КУЖМАН.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *