Гарбуз містить безліч вітамінів, у тому числі вітаміни групи А, С, Е і групи В, а також досить рідкісний вітамін К, від якого залежить здатність згущуватися крові. Є в гарбузі і вітамін Т, який покращує усі обмінні процеси в організмі людини, сприяючи засвоєнню важкої їжі і що перешкоджає ожирінню. Ось чому на нього потрібно звернути увагу всім тим, хто піклується про своє здоров’я.

За змістом заліза гарбуз перевершує кращі сорти яблук.

Легкий, корисний дієтичний продукт. Сприяє схудненню.

Знижує ризик виникнення патологічного переродження клітин в організмі людини.

Уповільнює процеси старіння в нашому організмі.

Завдяки високому вмісту калію гарбуз корисний для нашого серця, він зміцнює судини, позбавляє від набряків і тому незамінний для людей з серцево-судинними захворюваннями.

Гарбуз є незамінним джерелом клітковини, тому сприяє нормалізації роботи шлунково- кишкового тракту, покращує перестальтику кишківника. Він дуже хороший і для літніх людей, яким складно пережовувати їжу, і для тих, хто стикається з проблемою закрепу.

Гарбуз має м’яку жовчогінну дію. Дуже корисно їсти гарбуз при захворюваннях печінки і жовчного міхура. Тушкований гарбуз сприяє загоєнню виразок шлунку і дванадцятипалої кишки.

Гарбуз корисний при токсикозі вагітних, як природний протиблювотний засіб.

Має сечогінну дію.

Сприяє виведенню токсинів з організму і надлишків холестерину.

Відмінно засвоюється організмом.

У гарбузі міститься велика кількість каротину, що дуже корисно для очей.

Допомагає понизити рівень цукру в крові.

Гарбузовий сік допомагає чоловікам підтримувати свою чоловічу силу.

Сік гарбуза чинить і заспокійливу дію, покращує сон.

Насіння гарбуза є відмінним противогельминтным(протиглистним) засобом. Регулярне вживання насіння гарбуза дозволить позбавитися від глистів. Гарбузове насіння містить амінокислоту ку- курбитин — глистову отруту, абсолютно нешкідливу для людини. Враховуючи ту обставину, що близько 50% людей мають паразитів в жовчному міхурі, вживати насіння гарбуза дуже корисно. Для позбавлення від глистів, з’їдайте впродовж трьох днів на сніданок 100 г гарбузового насіння, запиваючи рідиною.

Гарбузовий сік містить вітамін Т, що допомагає зупинити кровотечу. Сік потрібний людям, що страждають кровоточивістю ясен.

Корисний гарбуз і для збереження нашої молодості і краси. Невипадково він широко застосовується в косметології. І допомагає при багатьох шкірних захворюваннях, таких, як екзема, вугри, фурункули.

З обережністю вживайте сирий гарбуз при виразці шлунку, дванадцятипалої кишки, при гастриті зі зниженою кислотністю. Гарбуз протипоказаний людям при важких формах цукрового діабету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *