В Солонянській об’єднаній територіальній громаді заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, депутата обласної ради Олега Кужмана знають давно. Його шанобливо називають людиною слова, та з глибокою повагою – депутатом із власною думкою, який вирішує проблеми не на словах, а на ділі.

За сприяння Олега Миколайовича в усіх сферах життєдіяльності громади відбулися позитивні зміни, які призвели до покращення якості життя її мешканців. Зупинюся на головному: майже 20 років капітально не ремонтувалися дороги. Щороку селищна рада забезпечувала ямковий ремонт, не маючи достатньо коштів у своєму бюджеті на капітальні роботи. І тільки з обранням Олега Кужмана депутатом обласної ради, проблема почала вирішуватись. Уже в цьому році капітально відремонтовано дорогу в селі Новоселівка, що зробило більш доступним підвіз учнів до Солонянської опорної школи.

Одним із масштабних проектів в Солонянській ОТГ став капітальний ремонт вуличного освітлення. За сприяння нашого обранця, виділені кошти з державного бюджету та проведено капітальні ремонти вуличного освітлення: в населенні пункти нашої ОТГ освітлюються у вечірній час.

  Протягом останніх трьох років в полі зору і ремонт  об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, що дуже важливо для поліпшення водопостачання споживачам.

    За кошти обласного бюджету – 1млн.грн.,  проведено капітальні ремонти  покрівель із заміною балочно-кроквяної системи та ремонтом димовентиляційних каналів   будинків №№15, 27, 37 в смт Солоне по вул. Шевченка, будинку в сел. Надіївка по вул. Будівельників,5.

За час депутатської каденції, з 2016 року, завдяки  Кужману О.М. в Солонянську громаду залучено десятки мільйонів додаткових бюджетних коштів, які були спрямовані  на модернізацію закладів освіти. На ці кошти відремонтовано дошкільні і шкільні заклади, закуплено нові меблі й обладнання. Ну і звісно головне — створена краща на Україні Солоняська опорна школа №1. Також депутат допоміг отримати для ОТГ три шкільних автобуса. Найменші жителі громади Солоного, Кам’яного, Тритузного, Широкого мають чудові ігрові майданчики.

  У полі діяльності депутата обласної ради Кужмана Олега Миколайовича окрім інших важливих питань є і сфера культури.

Завдяки йому значно покращилася матеріально-технічна база клубних закладів. Так, проведені капітальні ремонти  Малозахаринського сільського клубу, покрівель будинків культури в селах Тритузне та Василівка,  замінені театральні крісла у глядацьких залах Широчанського, Малозахаринського будинків культури.

  За весь час нашої співпраці, помітив, що  Олег Миколайович  прагне, аби наша мала Батьківщина, наш край ставали кращими, щоб з’являлися нові можливості для розвитку молоді, підвищувалась якість освіти, щоб життя в мешканців Солонянщини було цікавим та яскравим. Він завжди відкритий для конструктивного діалогу, підтримує ініціативи селищної ради у соціальному розвитку території і, звісно, допомогає. Приємно працювати з Олегом Кужманом і я щиро дякую йому за підтримку, за піклування про розвиток нашої громади. Хочу побажати йому сил, енергії в тих справах, які він робить для людей.

 

Михайло Копейко, Солонянський селищний голова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *