Коли створилася наша района організація, і було вирішено облаштувати для неї приміщення, Олег Миколайович зробив свій внесок у ремонт, а цього року подарував ноутбук.Чуйне і особливе ставлення нашого обласного депутата до сімей загиблих в зоні АТО на Донбасі. Їх на солонянщині 15- славних героїв, які ціною власного життя

не допустили ворожу агресію на Дніпропетровщину. Кожного року, з першого дня своєї депутатської діяльності,

Олег Миколайович фінансово підтримує родини. Таку ж допомогу постійно отримують учасники АТО.Особливо це допомагало їм у 2016-2017 роках коли не всі, хто повернулися, мали роботу, або потребували реабілітації і така матеріальна підтримка моїм бойовим побратимам була дуже доречна.

Ол е г  М и кол а й о в и ч  б е р е участь і у нашій волонтерській діяльності. Коли ми доставляємо вантаж на територію бойових дій і чогось нам не вистачає, звертаємось до нього і отримуємо конкретну допомогу. Про це знають наші підопічні і в ознаку вдячності, передали Олегу Миколайовичу Державний прапор зі своїми побажаннями і надписами твердої віри у перемогу. Нам приємно усвідомлювати, що поруч з нами є така людина, як Олег Миколайович КУЖМАН, не зважаючи на високу посаду — простий, порядний і чуйний, якого хочеться ще назвати і добрим другом.

Руслан Гурський, голова РО « Учасників бойових дій АТО Солонянського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *