Питання капітального ремонту покрівель дуже гостре та болюче для багатьох мешканців Кам’янського. Погодні умови минулої зими були дуже несприятливі, кількість аварійних покрівель катастрофічно зросла, що стало причиною справедливих нарікань мешканців.

Проблему почали вирішувати завдяки допомозі першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олега Кужмана і нині в Заводському районі міста Кам’янське продовжуються роботи по проведенню планових капітальних ремонтів покрівель багатоквартирних житлових будинків. За сприяння Олега Кужмана з обласного бюджету на зазначені цілі було виділено відповідні кошти.

            Завдяки фінансуванню з обласного бюджету, наприкінці зимового періоду 2019 року в багатьох будинках району  почались роботи з капітального ремонту покрівель. На теперішній час вже відремонтовано покрівлі у двадцяти одному будинку.

            До адміністрації Заводського району звернулась гр. Щепакіна Людмила Михайлівна, яка від імені мешканців будинку №33 по вул. Гайдамацькій подякувала Олегу Миколайовичу за проведений капітальний ремонт покрівлі їхнього будинку. Вона зауважила, що жителі будинку протягом багатьох років неодноразово звертались до комунальних підприємств із зазначеного питання. І тільки зараз це відбулося.

            Наразі в Заводському районі вже завершуються роботи з проведення капітального ремонту покрівель, визначених титульним списком, з вказаного якого на сьогоднішній день залишається відремонтувати покрівлю лише у трьох будинках  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *