Дніпропетровці — переможці

В місті Ужгород на базі спортивного комплексу «Юність» відбулася шоста Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила духу».

Захід, започаткований ще у 2013 році, проходив за ініціативи Фонду соціального страхування України, за організаційної та інформаційної підтримки його виконавчої дирекції.

З роками спартакіада стає більш масовою та популярною, а спортивна конкуренція за місця в командах гострішою. Щороку до участі долучаються понад 2000 осіб і їх кількість постійно зростає.

Учасники спартакіади змагалися з 6 видів спорту: армспорту, гирьового спорту, бомбаскету, дартсу, настільного тенісу та шахів.

Команду Дніпропетровської області представляли 11 спортсменів із міст Новомосковськ, Жовті Води, Марганець, Павлоград, Першотравенськ та Кам’янське, із них троє учасників – представниці прекрасної половини людства.     

Команда Дніпропетровської області продемонструвала неабияку майстерність та жагу до перемоги й посіла (третій рік поспіль) І загальнокомандне місце серед 25 команд-учасниць.

Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила духу» – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями та перемогами, гідний кожен.

Управління виконавчої дирекції та фонду соціального страхування у

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *