Простора площа, вимощена сучасною плиткою, із затишними релакс-зонами та головною «родзинкою» – фонтаном. Таке місце відпочинку в самісінькому центрі Криничок нині облаштовує Дніпропетровська облдержадміністрація.

 

Реконструкція розпочалася на початку літа 2018 року. Громада підготувала проект майбутньої площі, а кошти виділила область. Зараз вже краї площі – із новою бруківкою. Зручною і для пішоходів, і велосипедистів. Ремонтники готують і місце під майбутній фонтан. Він стане головною «родзинкою» нової площі. Нині на площі модернізують освітлення. Нові лампи – енергозберігаючі. Вже висадили дерева, згодом озеленять територію газонами і кущами. Встановлять і зручні лави.

«До нас щодня, а особливо у вихідні, з’їжджаються люди з усієї громади. Тож чудово, що завдяки зусиллям Дніпропетровської облдержадміністрації Кринички матимуть таку гарну сучасну площу, – підкреслила заступник Криничанського селищного голови Вікторія Троценко. – У наших планах – проводити на новій площі випускні вечори та свята».

Завершити реконструкцію планують у цьому році.

Іван Мураха

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *