У найстарішому мікрорайоні Романкове в місті Кам’янське тривають роботи з будівництва дитячої дошкільної установи. Воно здійснюється за новим інноваційним проектом у формі стільників. Енергонезалежність забезпечать альтернативна котельня та сонячні батареї.

            «Будівництво дитячого дошкільного закладу на 115 місць у Романковому здійснюється за кошти обласного бюджету. Це буде сучасний та енергоефективний садочок, у якому дітям буде комфортно і де вони будуть отримувати сучасне виховання та освіту. Таке завдання перед нами ставить Президент України Петро ПОРОШЕНКО. Щороку в дошкільних закладах Дніпропетровщини створюємо до 1,5 тисячі додаткових місць. Уже побудовані чотири дитсадки  у Дніпрі, Слобожанському, Підгородному й Обухівці. Продовжуємо будувати у Іларіоновому, Покрові, Старих Кодаках і Романковому», — зазначив перший заступник ДніпроОДА Олег КУЖМАН.

            За словами обласного керівника, в цілому за останні три з половиною роки, в області за європейськими проектами побудовано п’ятдесят один дитячий заклад. Вони кращі в Україні.

У мікрорайоні Кам’янського – Романковому – садка не було ніколи. Й понині батьки змушені возити малечу до дошкільних закладів у середмістя. На дорогу – майже година.  Вирішити проблему покликаний новий дитсадок, який зводить Дніпропетровська ОДА. 

            Будівництво дитсадка розпочато минулого року. «Коробка» будівлі вже вигнана. Підрядники монтують комунікації, перекривають дах. На другому поверсі кладуть стіни й перегородки, перший – готовий до скління.

            Прилеглу територію облаштують і озеленять.

            За словами обласного керівника, в цілому за останні три з половиною років, в області за європейськими проектами побудовано п’ятдесят один дитячий заклад. Вони кращі в Україні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *