Варто зазначити, що піднята нашою газетою тема боротьби з дитячою наркоманією не залишила байдужими читачів. Інформацією щодо запобігання цій біді, цього разу ділиться жителька Солоного Світлана Фенюк, наш позаштатний кореспондент.

Цукерки «Земляничка» — перша сходинка до наркотичної залежності

            Продавці наркотичного зілля вже додумалися до найстрашнішого – розповсюджують поміж дітей наркотичне зілля у подобі цукерки, роздають безкоштовно підлідкам, цей психотропний препарат, що має назву «Земляника». Ця цукерка шипить і тане у роті, має приємний присмак, пахне суницею. Роздають у школах, на подвір’ях де бавляться діти. А дитина думає, що то є цукерка. Цю отруту маскують під шоколад, вишні, апельсини. У яскравих обгортках. Мета одна – залучити якомога більше підлітків до звикання і залежності, а потім ці залежні, хворі діти будуть купувати наркотики. А надалі це злочинці, це деградовані люди. В нашій країні наркотик можливо придбати через соціальні мережі. Роблять кодові назви, сторінку, де можливо їх придбати. Я пишу це з єдиною метою – звернути увагу учбових закладів щодо роз’яснювальної роботи серед школярів, закликати батьків і небайдужих людей вести активну боротьбу з цією бідою, бо в нашій країні не має окрім нас самих кому рятувати підростаюче покоління, своїх дітей, свою націю, ми втрачаємо найдорожче — наше майбутнє, нашу молодь.

            Щоб врятувати її, вважаю, що наші парламентарі мають на законодавчому рівні невідкладно посилити відповідальність за розповсюдження наркотичних речовин. Коли до влади на Кубі прийшов Фідель Кастро, він за один рік знищив усі будинки розпусти і наркоділків – наркотиків в країні не існує. Країна Таїланд: за 1 грам зілля – смертельний вирок – наркотиків і наркоманії там не існує. Треба нам запозичити таку практику.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *