У день святкування чергової річниці створення Солонянської об’єднаної територіальної громади 21 вересня, наш фонд знову провів благодійний Ярмарок.

         Ми скористалися святковим заходом з масовою участю жителів Солоного та його гостей з Солонянського району, щоб залучити до фонду додаткові фінансові кошти.

         Ярмарок відбувся успішно – виручено близько 10 тисяч грн.., які поповнили рахунок фонду для подальшого  безоплатного лікування дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей Солонянського району. Ми запропонували  відвідувачам ярмарку українську козацьку кашу, вірменську хашламу, шашлик, а до них пиріжки та соління. А ще ароматні цілющі напої з ягід і трав. Всю цю смакоту допомогли представити на ярмарок добрі люди – наші постійні партнери:  Олег Кужман, депутат обласної ради, перший заступник голови Дніпропетровської ОДА, Михайло Копейко Солонянський селищний голова; керівники агропідприємств — Анатолій Андрусішин ( ПП «МАГ») та  Володимир Похвальний ( ТОВ «Агромайстер);

Свою частку внесли і підприємці Солоного Роман Педан і Леся Грабар, жителі району Людмила Кобякова з с.Петриківка,  Надія Корипаєва, с.Широке, Надія Буштрук, с. Калинівка; Геннадій Сидоренко, Алла Супруненко, Світлана Фенюк, Григорій Оришака з Солоного. Дякую Валерію Устічу за роботу під час ярмарку.

иро дякую всіх  за активну участь у благодійній справі.

Окрема вдячність майстрам кулінарної справи –  подружжю Папян  Рафаелю  та Каріне, які не перший рік готують для ярмарку неперевершений шашлик, що стрімко «розходиться» з вогню і хашламу, та Ірині Радчук за смачну запашну козацьку кашу яку швидко розкуповують, що й казан не встигає охолонути.

Цього ж дня Солонянська селищна рада передала у фонд 5650,00грн від благодійної лотереї, яку було проведено в рамках святкування річниці ОТГ. Щиро вдячні селищному голові Михайлу Копейко за підтримку дитячого фонду.

Дякую Ірині Яценко за розміщення інформацій фонду.

Наталя Московка, голова дитячого Благодійного фонду «Возлюби ближнього свого»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *