Ми пишаємося нашим односельцем Віталієм Плакущим, який завоював золоту медаль на змаганнях, що проводилися 9-17 червня у штаті Джорджія, де проходив відкритий чемпіонат Сполучених Штатів Америки з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Віталій став першим у вправі R4 (стрільба стоячи). Стріляв спортсмен з високоякісної професійної гвинтівки в комплекті з мішеневою установкою, яку йому подарували представники КЗ «Инваспорт» за підтримки мера м. Кам’янське Андрія Білоусова.

Віталій Плакущий — майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби. Член параолімпійської збірної команди України, чемпіон етапу Кубка світу у Польщі. У травні в Південній Кореї у м. Чоенгджу на Чемпіонаті світу з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки став срібним призером і отримав ліцензію на участь в Паралімпіаді-2020 в столиці Японіі м. Токіо.

Віталій вдячний за підтримку і президенту Дніпропетровської обласної федерації стрільби Сергію Риженку, і своєму наставнику — заслуженому тренеру України Михайлу Майкевичу, і тренеру Олександру Бєлкіну, а також своїй коханій дружині та друзям. Надалі у планах чемпіона участь в різнорівневих змаганнях, а мрією є перемога в Паралімпіаді-2020.

Ось так наш земляк Віталій Плакущий завдяки власним зусиллям, виснажливим тренуванням та бажанню досягти перемоги подає приклад для всіх — не зупинятися, йти вперед, використовувати усі сили на користь своєї країни.

 

Вадим ЗАДОРОЖНИЙ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Аульської ОТГ Криничанського району

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *