Українське народне мистецтво – невичерпне джерело натхнення, підґрунтя для збереження традицій, обрядів і всієї культури нашого народу. Той, хто має талант до рукоділля, наділений природним даром і має тонку і світлу душу. Одна з таких майстринь у Криничанському краї – Ганна Афанасіївна Цибулян. Вона майстриня вишивки. Саме її творчості у Божедарівській ОТГ присвятили один з творчих вечорів. Вишиті панно, рушники, картини яскравими барвами прикрасили приміщення будинку культури.

            Важливо, що кожен малюнок на роботах вишивальниці, придуманий нею особисто. Розглядаючи експозицію, отримуєш насолоду не тільки від майстерності виконання цих робіт, але й знайомишся з поетичною душею їх творця, з її трепетним ставленням до природи, до рідної землі. Адже саме з краси садів та ланів нашого краю черпає своє натхнення Ганна Афанасіївна.

            У залі будинку культури зібралися жителі громади, гості, щоб вшанувати майстриню та переглянути концертну програму, яку підготували працівники клубних закладів та аматори сцени об’єднаної територіальної громади.

            Героїню свята щиро привітали перший заступник голови облдержадміністрації Олег КУЖМАН та голова Божедарівської ОТГ Володимир Дерко. Олег Миколайович щиро подякував Ганні Афанасіївні за її талан та прагнення зберігати нашу українську культуру і вручив їй Благословенну Грамоту від єпископа  Дніпропетровського та Криворізького Семиона.

            «Ви робите Богоугодну справу і Церковна відзнака яскраво це засвідчує. Тож будьте здорові на довгі роки, творчої наснаги Вам і нових робіт з вишивання», — сказав Олег КУЖМАН.

            Гарний настрій створили глядачам в залі аматори: лауреат конкурсу «Криничанський Зорепад», соліст-студент Кам’янського музичного коледжа Крижановський Вячеслав, танцювальний колектив Божедарівського СБК,

Гурт «Троянди», хореографічний колектив «Веселка», солістка Безугла Софія, хореографічний колектив «Джерело» Новомилодарівського СБК, тріо у складі Ус Лариси, Гули Наталії, Ціпіньо Наталії. Солістка Гула Людмила – Болтишського СБК. А також ведуча свята Вікторія Сардак.

            По завершенні свята самодіяльні артисти запросили сфотографуватися Олега КУЖМАНА разом.

Н. Тимофєєва

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *