Я, Кужман Олег Миколайович, народився 07 лютого 1970 року в місті Покров (колишній Орджонікідзе) Дніпропетровської області в родині гірничого інженера. Мій батько Микола Петрович більше 50 років віддав місцевому гірничо-збагачувальному комбінату, на якому пройшов шлях від робітника до інженера-енергетика. Саме батько привчив мене тримати слово і відповідати за свої вчинки. А моя мама Людмила Іванівна передала мені традиції нашого давнього роду.

Навчався у Орджонікідзевській загальноосвітній школі № 7. Предмети давалися легко, особливо математика. Це вплинуло на вибір майбутньої професії — економіста, яку здобув у Київському інституті народного господарства. Студентом щороку працював у складі будівельних загонів та в колгоспах на зборі врожаю. Важка робота була мені звичною, а от відстоювати права студентів для мене, як керівника студентської ради, довелося вперше. Цей життєвий досвід проніс через усе життя.

З 1988 до1989 року проходив військову службу в Збройних силах, у військах протиповітряної оборони у місті Брест.

Після закінчення інституту у 1992 році за розподілом працював у Державній податковій інспекції на різних посадах. А з 1994 року почав працювати завідуючим відділом податкового прогнозування і сприяння в галузі зовнішньоекономічної і господарської діяльності в органах місцевої влади. З 1996 до 2001 року працював начальником управління нових форм господарювання Дніпропетровської міської ради.

З 2001 до 2007 року працював начальником управління з питань підприємництва і регуляторної політики Дніпропетровської облдержадміністрації. Основною метою було налагодження постійного діалогу з підприємцями, залучення їх до вирішення важливих питань соціально-економічного розвитку області.

Працюючи, паралельно з 2001 до 2003 року навчався у Дніпропетровському інституті державного управління Української академії державного управління при Президентові України. Здобув другу вищу освіту- магістр державного управління.

Враховуючи мою категоричну відмову вступати до будь-якої партії, довелося залишити на деякий час Дніпропетровщину. З 2011 року працював спочатку радником голови Севастопольської міської державної адміністрації, а потім — начальником управління

промисловості, розвитку інфраструктури та агропромислового комплексу Севастопольської міської державної адміністрації. У лютому 2014 року звільнився за власним бажанням через категоричну незгоду і небажання залишатися на окупованій території.

Повернувся до рідної області. З вересня 2014 до червня 2015 року очолював департамент економічного розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

З червня 2015 року до сьогодні працюю першим заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. За цей період було започатковано створення перших об’єднаних територіальних громад в області. Сприяв їх розвитку і перетворенню в самодостатні громади. Координую соціальний розвиток Солонянського, Криничанського, Томаківського районів, міст Марганець і Кам’янське.

Мої принципи: з добром для людей, бути людиною слова і справи, сказав — зробив. Двічі обирався депутатом Дніпропетровської міської ради. У 2015 році виборці 32 Солонянського виборчого округу довірили мені представляти їх інтереси у Дніпропетровській обласній раді.

У смт Солоноє постійно працює моя громадська приймальня.

На території Солонянського, Криничанського, Томаківського районів, міст Маргенець і Кам’янське створено 5 нових опорних шкіл, у тому числі у смт Солоне, яка відповідає європейським стандартам і є унікальною в Україні. Капітально відремонтовано 25 загальноосвітніх шкіл. Створено 10 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Ведеться будівництво 10 водоводів. Капітально відремонтовано 100 комунальних доріг.

У 2018 році захистив кандидатську дисертацію з питань децентралізації, кандидат політичних наук.

За роки праці був нагороджений медалями та Почесними грамотами.

Маю сім’ю. Разом з дружиною Кужман Світланою виховуємо двох дітей. Донька навчається у школі, а син працює і навчається у вищому навчальному закладі.

Громадянин України. Позапартійний. Не судимий.

Проживаю у місті Дніпро.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *