У місті Дніпро відбувся фестиваль «Веснограй», в якому взяли участь дитячі творчі колективи з Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей. Фестиваль традиційно багатожанровий. Всього було представлено біля 150 номерів. В кожному жанрі було багато яскравих, цікавих виступів. І кожний учасник намагався якнайповніше розкрити свій талант, показати справжню майстерність, вибороти перемогу.

            Солонянський район представляли – учасники зразкового дитячого театру «Ключик добра», де вже багато років керівником працює  Демченко Валентина Макіївна. Діти наполегливо готувались до виступу, і були сповнені бажанням показати себе з найкращого боку. Хоч і похвилюватись прийшлося, коли побачили, скільки дітей зібралось. Але добра підготовка перемогла всі страхи, і наші діти вибороли другі місця з дипломами та подарунками.

            А хто ж ці переможці? Це – Момот Кіра ( читала «Ледачу Катерину» і «Козачку») та Мамчич Уляна (читала «Разговор с котенком» і «Козаки»). Діти виступили професійно, глядачі нагородили їх дружними оплесками. Нашими Улею й Кірою можна пишатися, бо вони відстояли не тільки честь свого зразкового «Ключика добра», а й підтримали честь і добру славу Солонянського району.

Велике спасибі керівнику Валентині Макіївні Демченко за її багаторічну беззмінну роботу з талановитими дітками. Старанно та віддано працює вона на ниві культури вже 65 років (!). Побажаємо Валентині Макіївні міцного здоров’я, творчих успіхів та щастя на довгі роки!                          

             Участь дітей «Ключика добра» в фестивалі була б неможливою без спонсорської допомоги ПП «Орищенко», ПП «Палій» та ПП «Петренко». Спасибі вам за добре серце! 

Батьківський актив «Ключик добра»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *