До громадської приймальні депутата обласної ради КУЖМАНА О.М. звертається все більше і більше людей. Підсумки за 9 місяців засвідчують це. Отже, особисто, письмово, за телефоном звернулися 265 жителів району. Питання, з якими солоняни приходять, стосуються соціального захисту, землекористування, правового захисту. Найбільшу частку від загальної кількості – 65% складають звернення про надання матеріальної допомоги на лікування, особливо тяжких захворювань, у тому числі і дітей. Усі, хто звертався до депутата, а це 126 жителів, отримали матеріальну допомогу, загальна сума якої склала майже 185 тис.грн. В цілому, з 265 звернень виконано 262, а 3 перебувають в стадії виконання. Все це засвідчує про ефективну роботу депутата.

            Низка питань вирішується під час прийому громадян помічником-консультантом обласного депутата Михайлом ЧУМАКОМ, який він проводить щочетверга.

            Для вирішення звернень громадян громадська приймальня співпрацює з соціальним захистом населення райдержадміністрації, районним сервісним центром ПФУ, бюро правової допомоги, сільськими радами та ОТГ. Разом допомагаємо людям у їхніх життєвих справах.

 

Керівник громадської приймальні Н.Т. Московка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *