Освітяни Дніпропетровщини зустрічалися у Солонянському опорному закладі

На базі Солонянського опорного закладу відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Дніпропетровської області «Нова українська школа на Дніпропетровщині: основні завдання та нові можливості». У заході взяли участь генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олексій Полторацький, голови райдержадміністрацій, міські, селищні та сільські голови, представники органів управління освітою, керівники закладів освіти обласного підпорядкування.
            Гостей привітно зустрічали селищний голова Михайло Копейко, начальник відділу освіти виконкому Солонянської селищної ради Ірина Грекова та господарі закладу.

Учасниками конференції були обговорені концептуальні засади реалізації Концепції «Нова українська школа», проблеми та перспективи освіти області на новий навчальний рік. 

 

Голови Слобожанської, Новоолександрівської, Солонянської об’єднаних територіальних громад презентували досягнення з покращення матеріально-технічної бази закладів освіти, шляхи матеріального заохочення вчителів та матеріального стимулювання учнів за досягнення у навчанні. Експерт-аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова, співавтор нового закону про освіту, дала високу оцінку його виконання на Дніпропетровщині та відзначила позитивну роботу обласної влади з впровадження реформи освіти в області. На конференції було проглянуто презентацію області з оновлення шкіл, яку було представлено в Києві на Всеукраїнській конференції на якій побував Солонянський селищний голова Михайло Копейко.

В другій частині заходу гостей було поділено на групи для участі в екскурсійному маршруті станціями опорного закладу та Інклюзивно-ресурсного центру. Як зазначив Михайло Копейко, — по настрою учасників конференції було чітко помічено, що вони отримали багато цікавої інформації і багато чого запозичили для себе на новий навчальний рік.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *